Шивач/ки на корпоративно и бранд облекло

Описание

Шивачи/ки на корпоративно, специално и защитно облекло
СВЕТЛА, УЮТНА И ПРИЯТНА работна обстановка. Заповядайте във фирма "СОФИТЕКС СА"!

Ние сме Софитекс-Са български производител на фирмени, специални и униформени облекла.
От 26 години работим на български и европейски пазар.
Марката разработва широка гама модели облекла, символ на високо качество, комфорт и идентичност.

В производствения цех за град София търсим да назначим ШИВАЧИ/КИ НА ОБЛЕКЛО.

Нашето предложение:

• Част от готин, усмихнат екип, ценящ положителното отношение и нагласа към работата
• Под ръководството на служители, стимулирaщи иновативността и креативността ви
• Част от политиката на фирмата за постигане на баланс между работа и личен живот
• Получавате адекватно и навременно заплащане
• В непрекъснато професионално развитие и обучение
• С постоянна и сигурна работа
• Отлично заплащане
• Работите в среда със здравословни и безопасни условия на труд.

Основни ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Работа на права машина
• Изпълнение на поток и работа в екип

Опитът се счита за предимство, но не е задължителен.

В случай, че отговаряте на нашите критерии и имате желание за работа, се свържете с нас като изпратите подробна автобиография на български език.

Работно място - София, бул. Рожен 25 (на 10-15 мин. пеша от метростанция "Хан Кубрат") и до спирката на автобуси с номера 83,85, 108, трамваи с номера 6, 11 и 12

Установеното работно време е от 8 до 16.50 часа. Ако искате часовете ви да преминават неусетно, кандидатствайте при нас и изпратете автобиография с актуална снимка.

За директен контакт, телефони: 02 936 26 03, 087 888 41 09.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, р-н Надежда, бул. Рожен 25

Дата:

21.01.2020

Организация:

СОФИТЕКС КЪМПАНИ ЕООД

Повече информация за СОФИТЕКС КЪМПАНИ ЕООД може да получите ТУК