Офис мениджър

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България, водеща в производството и довършителните операции на висококачествени печатни материали.

В случай, че сред любимите ти неща са книгите, общуването с хора и предизвикателните задачи - ние сме твоето място!

За своя екип ние търсим отговорен, свеж, усмихнат и любопитен да учи нови неща колега, на длъжност Офис мениджър.

Твоите отговорности:
• Организира и координира административните и спомагателни дейности в компанията;
• Управлява входящата и изходяща документация;
• Приема, обработва и систематизира постъпващата /по телефон и имейл/ информация;
• Участва в изготвяне на запитвания и оферти към контрагенти и доставчици;
• Представлява компанията като посреща клиенти, гости и други външни за компанията лица;
• Организира и координира работния график на Управителя;
• Води изходяща кореспонденция от името на Управителя;
• Организира и контролира изпълнението на решенията на Управителя.

Нашите изисквания:
• Висше образование или последна година студент;
• Отлични организационни умения, прецизност и управление на времето;
• Комуникационни умения, позитивно отношение и желание за работа в екип;
• Отлична компютърна грамотност – MS Office, Internet, социални мрежи;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Английски на работно ниво. Владеенето на немски или френски език ще се счита за сериозно предимство.

Нашето предложение:
• Работа за една от най-големите и развиващи се печатници, лидер с дългогодишен опит в бранша;
• Работа в интересна и динамична среда;
• Коректни и дългосрочни взаимоотношения;
• Адекватно възнаграждение;
• Възможност за учене и кариерно развитие.

В случай, че тази информация те заинтригува, ще очакваме твоята актуална Автобиография и Мотивационно писмо за да се запознаем с теб. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и съгласно Общия регламент за защита на данни (GDPR).
Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3А.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.02.2020

Организация:

Alliance Print

Детайли за организацията:

Повече информация за Alliance Print може да получите ТУК