Помощник печатар

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България, с интерес и поглед и към външни пазари. За нашия екип от оператори в производството търсим да назначим ПОМОЩНИК ПЕЧАТАР

Основни задължения и отговорности:
- Подпомага работата на водещия Печатар в подготовка, настройка и пускане на печатарската машина;
- Контролира и следи за безпроблемния процес на печат и качеството на отпечатване;
- Поддържа и извършва ежедневна профилактика на машината;
- Съдейства на техническия екип при ремонт на печатарската машина

От Вас очакваме:
- Средно-техническо образование, с предимство са специалности в областта на полиграфията;
- Професионален опит като оператор на полиграфическа машина ще се счита за сериозно предимство;
- Техническо мислене и технически познания и интерес към работата с машини;
- Желание за обучение;
- Съобразителност и сръчност;
- Внимание към детайлите
- Умение за работа в екип

Ние предлагаме:
- Работа в една от най-големите печатници;
- Специфично обучение за работа с високо-технологична и съвременна полиграфическа машина;
- Възможност за развитие;
- Възможност за работа на смени;
- Работа в екип от професионалисти;
- Безсрочен трудов договор

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение и търсите реализация в полиграфията ще очакваме Вашата Автобиография и Мотивационно писмо.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ ЗА ИНТЕРВЮ!

Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3А.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.02.2020

Организация:

Alliance Print

Детайли за организацията:

Повече информация за Alliance Print може да получите ТУК