Складов Служител

Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД е швейцарска компания, част от международната група Райхле Груп, световен лидер в разработката, производството и доставката на цялостни решения за изграждане на висококачествени комуникационни мрежи. Иновативните технологии, използвани в дизайна и производството на оптични и медни компоненти и кабели, гарантират висока скорост и непрекъсваемост на преноса на данни в LAN, Data Center и FTTx мрежите. В България R&M е представена от производствената база Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД и от търговското дружество R&M България – и двете собственост на швейцарската компания.
Основаното през 2011 г. дружество Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД е тясно специализирано в разработката, дизайна и производството на оптични компоненти, използвани за цялостното изграждане на комуникационни мрежи. Продукцията на прозводствената база е достъпна на международните пазари чрез повече от 40 търговски организации на R&M по света.

Райхле и Де-Масари България Пръдакшън ЕООД търси отговорни и мотивирани кандидати, които да се присъединят към екипа ни на следната позиция:

Задължения и отговорности:
• Участва активно и отговаря за всички процеси по движение на материалния поток
• Отговаря за навременното и точно обслужване на клиентите на склада
• Отговаря за навременното и точно отразяване на складовите движения
• Участва активно в дейностите по оптимизиране на складовото пространство
• Взема участие в провеждането на частични и годишни инвентаризации

Изисквания:
• Професионален опит в сферата на логистиката и оперативна дейност в складово стопанство ще се счита за предимство
• Опит в производствено предприятие е предимство
• Умения за работа в екип
• Умения за работа в динамична среда и спазване на крайни срокове
• Опит със специализиран софтуер за складово управление е предимство

Компанията предлага:
• Възможност да работите във водеща международна компания
• Интензивно фирмено обучение
• Месечен бонус при постигане на производствените цели
• Атрактивен пакет от социални придобивки:
- Карта за пътуване за цялата градска мрежа
- Допълнително медицинско осигуряване след успешен изпитателен срок
- 50% финансиране от компанията на карта за посещение на спортни дейности
- Коледен бонус
• Работа на смени с осигурен фирмен транспорт след втора смяна (23:00 ч):
- първа смяна 06.00 ч. до 14.30 ч.
- втора смяна 14.30 ч. до 23.00 ч.
• Осигуряване върху пълното възнаграждение
• Изплащане нa месечното възнаграждение в последния ден на месеца, за който се дължи
• Осигурено място за хранене на преференциални цени
• Отлична локация (кв. "Хаджи Димитър")

За да кандидатствате за тази позиция, моля, изпратете актуално CV.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни.

Ако харесвате предизвикателствата и търсите възможност за професионално развитие в динамична и международна работна среда, ще очакваме актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни, съгласно ЗЗЛД и на основание чл. 6, ал. 1 буква б), предложение второ от Общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни 2016/679.

Предоставянето не личните данни е доброволно, като е необходимо условие за участие в подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Селско, горско стопанство, рибовъдство
Машиностроене
Хранителна промишленост / храни и напитки
Енергетика
Текстилна индустрия
Химия, горива и минно дело
Производство - фармация
Металургия и минно дело
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1510 София, България, ул. Резбраска 1Е

Дата:

14.02.2020

Организация:

РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД

Повече информация за РАЙХЛЕ И ДЕ - МАСАРИ БЪЛГАРИЯ ПРЪДАКШЪН ЕООД може да получите ТУК