Оператор на шлайфмашина

Във връзка с увеличения обем на производство голяма машиностроителна компания търси ОПИТНИ СПЕЦИАЛИСТИ ОПЕРАТОРИ НА ШЛАЙФМАШИНА.

Задължения:

- Участват в процеса на производство на детайли за изделията
- Работят на високотехнологични машини
- Изпълняват стриктно и точно технологичния режим на работа
- Строго спазват зададените параметри на изделието
- Предотвратяват появата на брак
- Спазват трудовата и технологична дисциплина
- Работят в екип

Изисквания:

- Образование- средно, техническо- предимство
- Опит като шлайфист - мин. 2 год.
.- Умение за работа с чертежи
- Точност и прецизност при изготвяне на детайли
- Умение за работа в екип

Фирмата предлага:

- Отлични условия на труд в модерно производство на територията на г. Пловдив
- Петдневна работна седмица - дневна смяна от 8 до 17,30 ч
- Основно възнаграждение плюс бонуси в зависимост от постигнатите резултати.
- Трудов договор на пълно работно време с реални осигуровки
- Добър социален пакет

Ако имате желание за работа в бързоразвиващо се производство и притежавате необходимите знания и умения, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2200 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

19.03.2020

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК