Ръководител Електроремонтни Групи - Ботевград

За наш клиент, компания с дългогодишна история и традиции в производство на продукти с приложение във ветеринарномедицинската практика, търсим да назначим Ръководител Електроремонтни Групи – Ботевград.

Ако Вие:

Имате опит на подобна позиция 1 година;
Техническо образование;
Говорите начално или средно ниво на английски или немски език – предимство;
Отлично упрлавлявате времето си за изпълнение на дадените задачи в срок;
Мотивираност и амбицираност за ефективно изпълнение на задачите.

Не се колебайте и кандидаствайте за тази позиция!

Вашите отговорности:

Изготвяне на месечни графици за ремонт, контрол и обслужване на съоръженията;
Изготвяне на работни графици на електротехниците;
Участва и координира действията със своите колеги по инсталиране и пускане в експоатация на ново производствено и технологично оборудване
Отговаря за техническата поддръжка на машини и съоръжения;
Монтирането и подбира подходящите съоръжения за производството.

Компанията Ви предлага:

Отлично финансово възнаграждение с пълни осигуровки;
Ваучери за храна всеки месец + премии;
За служителите, живеещи извън Ботевград компанията поема 70% от горивото за личен автомобил, покриват 100% за карта за градски и междуградски транспорт или осигурява квартира в града.
Работа на стандартно работно време – понеделник-петък; 08:00-17:00ч;
Въвеждащо обучение + последващи такива за повишаване на квалификацията.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Енергетика
Производство - фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

28.02.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК