Работници за Падеборн и Еркеленц

Описание

ГЕРМАНИЯ ПАДЕPБОРН и Еркеленц

Фабрика/ складове -работа на конвейр за пакетиране на готови храни, сокове, конфитюри, свещи.

ОПАКОВЧИЦИ, НЕКВАЛИФИЦИРАНИ РАБОТНИЦИ

БЕЗ ЕЗИК,/ немски, английски е с предимство/

Задължения:

Задачи, възлагани ден за ден;

- Обкантяване на палета;

- Полагане на опаковки в палета;

- Палетизиране на опаковки с етикети;

- Сортиране и зареждане на пакетираща продуктова линия;

- Пакетиране на продукти в опаковки

- Пакетиране на плодове и конфитюр в буркани

- Пакетиране на свещи

- Товарене и разтоварване на опаковки с етикети

- Транспортиране на опаковките от склада до конвейра с ръчна количка

- Дръжте мениджмърта в течение на всички проблеми

- Екипна работа

- Внимание към детайлите при изпълнение на задачите

- Спазване на правилата за безопасност в работата

- Поддържане на чисто и безопасно работно място

Трудов договор:

Немски трудов договор

Постоянен трудов договор

Пълно работно време

Работа на смени – дневна и нощна смяна

Брой на часовете за седмица:

Макс. 10 часа на ден

До 60 часа, зависи от мотивацията на работника

Заплащане:

8,84 Евро на час / при изпълнение на стандартните задачи/

Над 8.84 Евро на час / пропорционално на извършената работа при изпълнение на стандартните задачи, посочени по-горе/

Система на заплащане:

Плащане по сметка на работника до 20-то число на месеца

Възможен е аванс в брой

Изхранване за собствена сметка

Настаняване:

Хотел, в близост до работното място

170 – 240 Евро с включени консумативи, за сметка на работника

Маршрутка

Задължителни изисквания:

Мотивирани и дисциплинирани работници

Предишен опит в работа в складове е предимство

Физически здрави, в състояние да повдигат и преместват кутии/кашони

СПЕШНО, ОГРАНИЧЕНИ БРОЙКИ.ЗАПЛАЩАНЕ 10.46 ЕВРО БРУТО НА ЧАС, 6 РАБОТНИ ДНИ СЕДМИЧНО, ЖИЛИЩЕ 5 МИНУТИ ПЕША ДО РАБОТНОТО МЯСТО.

Българи, които сте на територията на Германия и търсите работа, може да се обърнете за съдействие към нас на телефони: 02/9449280 и GSM: 0889433365, 0877534737 в работно време от 10:30 до 16:30 часа

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр.

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

23.03.2020

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК