Работници за Германия Падеборн

Описание

Германия Падеpборн, до Дортмунд - Работници за фабрика
/ складове -работа на конвейр за пакетиране на готови храни, сокове, конфитюри, свещи. Не се изисква немски език

Задължения:

- Задачи, възлагани ден за ден;
- Обкантяване на палета;
- Полагане на опаковки в палета;
- Палетизиране на опаковки с етикети;
- Сортиране и зареждане на пакетираща продуктова линия;
- Пакетиране на продукти в опаковки;
- Пакетиране на плодове и конфитюр в буркани;
- Пакетиране на свещи;
- Товарене и разтоварване на опаковки с етикети;
- Транспортиране на опаковките от склада до конвейра с ръчна количка;
- Информирайте мениджъра , ако има проблеми.
- Екипна работа.
- Внимание към детайлите при изпълнение на задачите;
- Спазване на правилата за безопасност в работата;
- Поддържане на чисто и безопасно работно място;

- Постоянен немски трудов договор
- Пълно работно време
- Работа на смени – дневна и нощна смяна
- Макс. 10 часа на ден;
- До 60 часа, зависи от мотивацията на работника;

Заплащане:

- 9,90 Евро на час / при изпълнение на стандартните задачи/

- Система на заплащане:
- Плащане по сметка на работника до 20-то число на месеца
- Възможен е аванс в брой
- Изхранване за собствена сметка

Настаняване:

- Хотел, в близост до работното място
250 - 300 евр омесечно с включени консумативи,

Задължителни изисквания:

- Мотивирани и дисциплинирани работници
- Предишен опит в работа в складове е предимство
- Физически здрави, в състояние да повдигат и преместват кутии/кашони

Обърнете се за съдействие към нас на телефони: 02/9449280, 0877534737 в работно време от 10:30 до 16:30 часа

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София, Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

03.06.2020

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК