Работници за Германия, Вайсенфелс, близо до Лайпциг фабрика

Описание

Работници за Германия, Вайзенфелд, близо до Лайпциг
фабрика за производство на продукти от МЕСО/ без немски език.

Ежедневни задачи, както и допълнително възложени:

-Работа в процеса на преработка на месо
-Работа на поточна линия,
-Рязане на месо с нож,
-Извършване на по-сложно рязане с нож след натрупан опит,
-Старателно проверяване на всяка партида, за да сте сигурни, че е нарязана правилно и качествено,
-Способност да остри ножове,
-Внимание към детайлите при изпълнението на задачите,
-Информирате ръководителите за всеки възникнал проблем в працеса на работа,
-Екипна работа,
-Спазване на правилата за безопасност при изпълнение на задачите,
-Поддържате чисто работното място.
- Постоянен немски трудов договор
-Работа на смени – дневна и нощна смяна
-Пълно работно време
- Максимум 10 часа на ден
-До 60 часа седмично, в зависимост от мотивацията на работника

Заплащане:

- 10.00-13.00 Евро/час, в зависимост от опита и това как работника се справя с работата
- Допълнителни бонуси
- Плащане по сметка на служителя до 20-то число на месеца
- Възможност за месечен аванс в брой
Храна:
- Стол в предприятието в работно време
-Хранене за собствена сметка в извънработно време

Настаняване:

- Хотел в близост до работното място- 1-2 души в стая, максимум 3-ма човека в голяма стая.
- Кухня и баня, тоалетна.
- Наем 200 Евро на месец, включващи отопление, ток и вода.
- Жилището се намира на около 10 мин. ходене пеша до работното място

Задължителни изисквания:

Мотивиран и дисциплиниран служител
Опит на подобна позиция е предимство

Обърнете се за съдействие към нас на телефони: 02/9449280, 0877534737 в работно време от 10:30 до 16:30 часа

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София, Гр.

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

08.04.2022

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК