Акордьор на ударни инструменти

Описание

Функции (отговорности и задължения):
Настройване на ударните инструменти, включително с специализирана система за дървените пластини на всеки етап от производството.
Следи за цялостното звучене на инструмента. Представя настроена клавиатура за тестване и качествен контрол.
- период на заетост (в месеци): 16 месеца
- часова заетост: 4 часа на ден при пълна месечна заетост

Изисквания за заемане на позицията:
- образование и/или професионален опит сходен на позицията за която кандидатства
минимални изисквания: Висше музикално образование или минимум 2 години опит като акордьор на ударни инструменти
- лице с установена степен на трайно намалена работоспособност или определен вид и степен на увреждане 50 и над 50 на сто.

Срока за кандидатстване по обявата е до 25.06.2020

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ветрен

Адрес:

гр. Пазарджик, ул.Кочо Честименски 51

Дата:

28.05.2020

Организация:

Soft Play Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за Soft Play Ltd може да получите ТУК