Производствен инженер с английски

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:
Производствен инженер с английски език

Основни задължения и отговорности:

• Анализ на производството;
• Осъществява оптимизации на съществуващите съоръжения и подобрява качеството на работа;
• Създава и актуализира техническата документация;
• Управлява документацията, за да гарантира правилния контрол в системата за управление на документи;
• Гарантира, че документацията се поддържа в съответствие с процедурите на проекта – включително формат, получаване, регистрация, номер, подаване, възстановяване и издаване;
• Подпомага подготовката на списъка с проектни документи. Изготвя технически задания и техническа документация;
• Следи хода на проектната документация, актуализира регистъра на информацията за получаване и разпространение на документи;
• Подготвя ръководствата за експлоатация и поддръжка (operations and maintance – О&М)
• Ефективна комуникация и предоставяне на информация на заинтересованите страни и клиенти;
• Подпомага и предоставя насоки на по-малко опитни колеги;
• Анализира и разрешава проблеми в производството или в производствените съоръжения;
• Следи за постигане на целите, спазване срокове, разходите по проектите, изискванията за качество и др.;
• Следи за спазване на измеримите показатели и стандарти.

Основни изисквания:

• Образование – средно техническо;
• Висше образование в сферата на механиката и електротехниката ще се счита за предимство;
• Владеене на английски език - писмено и говоримо – поне ниво В2
• Познания и опит в работата с CAD програми и ERP системи и MS Office;
• Работа с техническа документация.
• Високо ниво на мотивация;
• Ориентиран към решения

Компанията предлага:

• Обучения
• Здравословни и безопасни условия на труд;
• Социални придобивки;
• Възможност за работа от вкъщи два пъти в месеца;
• Добро възнаграждение;
• Транспорт до работното място

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Електроника и електротехника

Специални умения:
Познания и опит в работата с CAD програми и ERP системи и MS Office

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Севлиево, Гр. Ловеч, Гр. Габрово, Гр. Велико Търново

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

17.07.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК