СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ- Ямбол

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.
За наш клиент, „Работодател номер едно в България“ за 2017 г., лидер за Европа в търговията с бързооборотни стоки и водеща верига за страната с над 2300 служители, търсим да назначим отговорни и мотивирани личности за позицията

Складови служители

Твоите отговорности:

· Подготвяш стоката на база зададените поръчки;
· Транспортираш подготвените палети за експедиране;
· Отговаряш за транспортно обезопасяване на стоките – фолиране/опаковане на палетите;
· Сортираш и обозначаваш върнати от филиалите стоки;
· Обработваш и изпращаш годни за продажба стоки с нарушена опаковка;
· Отговаряш за подсигуряването на чистотата в собствения сектор;

Ние търсим кандидати, които:

· Имат завършено средно образование;
· Имат готовност за работа на смени;
· Умеят да работит самостоятелно и се отнасят отговорно към задачите си;
· Са мотивирани.

Ставайки част от екипа, получаваш:

· Трудов договор на пълни осигуровки;
· Осигурен служебен транспорт;
· Ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно;
· Допълнително здравно застраховане;
· 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
· Подарък и паричен бонус при раждане на дете;

Позицията е също подходяща за кандидати с опит като: работник, склададжия, комисионер, пикър, оператор, служител в производство, опаковане, подреждане, товаро-разтоварна дейност, палетиране, сортировач, сътрудник, приемчик стока, пикер, ремонт, складова дейност, пакетаж, логистика, зареждане, снабдяване.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1250 до 1250 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ямбол

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.07.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал