Аранжор в хранителен магазин (временна заетост)- Стара Загора

Описание

Аранжор в хранителен магазин (временна заетост)

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент, немска компания, лидер на пазара на бързооборотните стоки, за периода от 08.12.2020-14.02.2021 търсим:

Ако ти си нашият кандидат, ще получиш:
• Сигурност, коректност и отлично възнаграждение;
• Работа на смени;
• Платено въвеждащо обучение;
• Допълнително здравно застраховане;
• Карта Мultisport на преференциална цена;
• Почивни дни на 25.12. и 01.01.;

От теб очакваме:
• Мотивираност;
• Желание да учиш;
• Да можеш да работиш на смени;
• Да проявяваш внимателно, коректно и любезно отношение към колеги и ръководители;
• Да имаш готовност да извършваш физически труд

Задълженията ти ще са свързани с:
• Зареждането и презентацията на стоките;
• Грижа за свежестта на продуктите и чистотата в магазина;
• Участие в инвентаризация на стоките;
• Подготовка, печене и подреждане печивата в нашата пекарна;
• Съдействие на нашите клиенти при запитвания

При интерес изпрати директно своята автобиография!

Позицията е също подходяща за кандидати с опит като: работник, комисионер, товаро-разтоварна дейност, сортировач, сътрудник, приемчик стока, зареждане, снабдяване, аранжор.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 840 до 840 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.12.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал