Машинен оператор- Шумен

Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал.

Ако търсиш възможност професионално развитие, искаш да смениш сферата на работа, в която работиш или просто търсиш възможност, която да не изисква никакъв опит, то тогава ние имаме подходящо предложение за теб.

За наш клиент, бързоразвиваща се и надеждна производствена компания набираме начинаещи кандидати, желаещи да се обучат и работят на позиция:

Машинен оператор, младши

Какви са изискванията, за да кандидатстваш?

- Завършено средно образование;
- ДА МОЖЕШ ДА РАБОТИШ НА 3-СМЕНЕН РЕЖИМ (ПЪРВА,ВТОРА,НОЩНА);
- Силна мотивация и желание да се обучиш;
- Да носиш отговорност за правилното изпълниение на поставените задачи.

Какви са задълженията на тази позиция?

- Следене за правилното функциониране на машините;
- Носене на материална отговорност за получените суровини и материали;
- Реагиране при възникнала авария или сигнал за внимание;
- Спазване на лична и производствена хигиена.

Какво може да ти предложи фирмата?

- Шанса да се обучаваш от експерти в областта;
- Работа в компания, интересуваща се от мнението на своите служители;
- Трудов договор с пълни здравни и пенсионни осигуровки;
- Твърда заплата и производствен бонус - 750-900 лв. нето,
- Ваучери за храна и безплатен транспорт (за Шумен) и възможност за покриване на
транспортни разходи за кандидати от други населени места.;
- Възможност за професионално развитие.

Ако привлякохме интереса ти, не се колебай да кандидатстваш като натиснеш бутона "Кандидатствай за тази позиция". Ще се свържем с одобрените кандидати.

За да получиш повече информация можеш да ни посетиш в нашият офис на адрес: бул. Симеон Велики 46Г.

Ако тази позиция не представлява интерес за теб ще се радваме да помогнем на твой приятел или познат.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1030 до 1150 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.05.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК