ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР (ПРОЕКТ)- Стара Загора

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент - стабилна производствена компания - търсим да наемем:

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР (ПРОЕКТ) - ОЧАКВАНА ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ: 3 МЕСЕЦА

От кандидатите изискваме:

- Висше инженерно образование;

- Поне 3 години професионален опит на същата или сходна длъжност;

- Лидерски умения и качества - опит на организаионно-ръководна роля е предимство;

- Умения за екипна работа, много добри комуникативни и аналитични умения.

* Работата е подходяща и за специалисти в пенсионна възраст, които търсят възможност за допълнителен доход.

Вашите отговорности ще са свързани основно с:

- Контрол на изправността на електрическата мрежа и оборудването и определяне на необходимостта от ремонт;

- Оптимизиране на процесите по извършване на текущи и планови ремонти за отстраняване на технически проблеми;

- Анализиране на резултата на ремонта и изпитване на оборудването след отстраняване на техническата неизправност.

Кандидатствайте и можете да получите:

- Работа на срочен трудов договор за временен проект;

- Стимулиращо възнаграждение - 2000 лв. нето месечно;

- Работа по график на сумирано изчисление на работното време;

- Безплатно хранене в столовата на компанията;

- Осигурен служебен транспорт до работното място.

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция". Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати в рамките на 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, може да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Работата на Easy Consult се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

01.07.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК