Производител на музикални инструменти

Описание

Изисквания за заемане на длъжността:
- образование, сходно на позицията, която лицето ще заема и/или минимум 2 години професионален опит, сходен на позицията:
минимални изисквания: Висше Музикално Образование – магистър или опит на подобна позиция минимум 2 години
- функции (отговорности и задължения):
Подпомага всички процеси по производството. Изработване и сглобяване на отделните детайли на музикалния инструмент - клавиатура, рамка, конструкция, спазвайки технологичния процес на производство - до пълно окончателно функционално изпълнение включващо ергономия, прослушване на отделни октави, цялостно звучене, тестване, изпитване и измерване заедно със акордьора Подбор и работа с различни видове материал, включително суров дървен материал и работа с различни видове дървообработващи машини. Произвежда предварително зададени количества и следи за качествено изпълнение на операциите.
- период на заетост (в месеци): 10 месеца
- часова заетост: 8 часа

Срока за кандидатстване по обявата е до 10.07.2020

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. Ветрен

Адрес:

гр. Пазарджик, ул.Кочо Честименски 51

Дата:

01.07.2020

Организация:

Soft Play Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за Soft Play Ltd може да получите ТУК