ЕЛЕКТРОТЕХНИК- Шумен

Изи Консулт е най-голямата българска посредническа фирма за подбор на персонал.

За наш клиент, международна производствена компания в град Шумен, търсим квалифицирани кандидати за позицията:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Отговорности и задължения:

- Отговаряне за техническата поддръжка на машини и съоръжения;
- Извършване текущ, периодичен преглед и ремонт на ел. двигатели и други съоръжения;
- Монтиране и подбиране на подходящите съоръжения за производството;
- Инсталиране и пускане в експлоатация на ново производствено и технологично оборудване.

Изисквания към кандидатите:

- Подходящо техническо образование;
- Минимум трета квалификационна група по електробезопасност;
- Производствен опит не е задължителен - разглеждаме го само като предимство;
- Възможност за работа на трисменен режим (ПЪРВА, ВТОРА И НОЩНА СМЯНА ПО ГРАФИК);
- Отговорност, колегиалност и екипност.

Компанията предлага:

- Дългосрочна работа на трудов договор в стабилна компания;
- Много добра фиксирана заплата, бонуси;
- Социални придобивки - ваучери за храна, сума за пътни разходи, допълнителен платен годишен отпуск;
- Възможност за повишаване на квалификацията и развитие в компанията.

При интерес, моля, изпратете актуална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи в срок от 3 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидати.

Ако имате роднини, приятели, познати, можете да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.01.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК