Мениджър завод

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, междунарoдна производствена компания, търсим да назначим опитен специалист на позиция

МЕНИДЖЪР ЗАВОД

Основни задължения и отговорности:

· Поддържа завода добре функциониращ и производството – непрекъснато 24/7;
· Следи за правилното функциониране на производствените мощности и системи, предприема бързи и навременни действия за отстраняване на възникнали аварии;
· Планови дейности за актуализиране или промяна на действащите производствени системи;
· Поддържане на добри отношения с ключови за компанията клиенти;
· Обучава, мотивира и управлява ефективно екип от 5-6 оператора;

Изисквания към позицията:

· Завършено техническо образование - инженер автоматизация или общ профил инженер;
· Опит в производствено предприятие – 6+ години;
· Английски език - B1 минимум;
· Много добри компютърни умения;
· Силно изразени лидерски умения - да е управлявал/а екип от 5-6 човека минимум - може с опит като Shift leader или Производствен лидер в завод;
· Проява на инициативност, решителност и самостоятелност.

Компанията предлага:

· Трудов договор;
· Конкурентно възнаграждение, богат социален пакет и допълнително здравно осигуряване;
· Служебен автомобил;
· Стандартно работно време – осемчасов работен ден /Понеделник-Петък/. Готовност за предприемане на бързи и навременни действия, в случай на авария в завода;
· Възможност за релокация;
· Въвеждащо обучение.

Ако отговаряте на всички изисквания и сте заинтересовани в нашето предложение, не се колебайте да кандидатствате още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо образование

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Търговище

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

03.08.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК