ОПЕРАТОР НА CNC машини

„Юпитер 05“ ООД е производствена компания с базирана в гр.Пловдив, занимаваща се с изработка, доставка и монтаж на метални изделия и ограничителни системи за пътища.
Във връзка с увеличаване на производствените капацитети и разширяването на дейността, компанията търси да назначи:

Изисквания:
- отговорно отношение към работата
- желание за придобиване на нови знания
- мотивация за развитие
- способност за работа в екип
- завършено средно образование

С предимство ще се разглеждат кандидатите, които притежават:
- техническо образование
- предишен опит на подобна позиция

Отговорности:
- работи с машина за газокислородно рязане на листов материал и тръби, ЦПУ машини за механична обработка на детайли
- обработва продукция в съответствие с вътрешните инструкции за работа
- изпълнява производствения план
- следва зададените задачи относно механичната обработка на детайлите
- спазва всички вътрешни правила по безопасност на труда във фирмата
- осигурява високо качество на произведените детайли

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор
-осигурен транспорт и работно облекло
- обучение в добре установен дългогодишен производствен процес
-предизвикателна и динамична работа във висококвалифициран екип от професионалисти

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.

Телефон за контакт: 089 224 2994

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

07.08.2020

Организация:

Юпитер 05 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юпитер 05 ООД може да получите ТУК