Обслужващи работници, производство- Шумен

Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал.

За наш клиент, утвърдена производствена компания, набираме работници в производството - обслущващ персонал.

Основни задължения:

- Изпълнява рутинни дейности и операции в производствения и технологичен процес;
- Изпълнява възложените му задължения при стриктно спазване на утвърдените инструкции, въз основа на производствен график;
- Поддържа хигиената на машините и цеха, съгласно работните инструкции за експлоатация.

Основни изисквания:

1. Отговорност и изпълнителност;
2. Средно/основно образование;
3. Готовност за работа на три смени;
4. Умения за работа в екип.

Ако смяташ, че ти:

* Умееш да работиш добре в екип;
* Ориентиран/а си към постигане на високи резултати;
* Лесно се мотивираш и търсиш възможност да се развиваш;
* Можеш да работиш на 3-сменен режим (ПЪРВА,ВТОРА,НОЩНА);

Тогава ние можем да ти помогнем да започнеш работа на точното място за теб.

Фирмата предлага:

- Шанса да се обучаваш на нови автоматизирани машини от експерти;
- Работа на трисменен режим;
- Бонус представяне – след обучителния период;
- Ваучери за храна – 200лв.;
- Безплатен транспорт или покриване на разходи да транспорт.

МОЛЯ, КАНДИДАТСТВАЙТЕ САМО АКО МОЖЕТЕ ДА РАБОТИТЕ НА 3 СМЕНИ!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.01.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК