ЕКСТРУДЕРИСТ- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, високотехнологична компания, предлагаща пълна гама от решения и обслужване на качествено високо ниво в областта на рециклирането и търговията с полимери, международен и вътрешен транспорт, и спедиция:

ЕКСТРУДЕРИСТ

Компанията предлага:

*Трудов договор и осигуровки;
*Работа на две смени (08:00 - 20:00 / 20:00 - 08:00) ;
*Коректно и своевременно заплащане,
*Добри условия на труд;
*Безплатен транспорт до работното място
*Осигурено работно облекло.

Изисквания:

*Умения за работа в екип;
*Средно образование
*Отговорност, лоялност и изпълнителност.
*Готовност за работа на смени
*Готовност за динамична работа;
*Концентрация и внимание към детайлите;

Основни задължения:

*Регулира, обслужва и наблюдава поверените машини и съоръжения;
*Настройва машината с цел подсигуряване на работния процес и зарежда машината с точните компоненти;
*Следи показателите на машината и в случай на ниска ефективност предприема действия за анализ и отстраняване на причините;
*Участва в превантивната поддръжка на поверените машини.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.08.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК