Шлосер

Фирма "ПКС ИНЖЕНЕРИНГ" ЕООД е специализирана в производството на противопожарни касети, табла, шкафове и аптечки. За цеха ни в гр.София търсим да назначим:

Шлосер

Основни отговорности:
• Отстранява груби деформации след термообработка и заваряване;
• Шлайфа детайли с ръчни и електрически инструменти или стационарен шмиргел;
• Изпълнява самостоятелно основни шлосерски операции, свредловане, зенкероване, райбероване на отвори, нарязване на резби с ръчна или стационарна пробивна машина, калиброва резби;
• Заточва свредла, секачи, шабъри и обикновени режещи инструменти. Почиства, промива и смазва инструменти;
• Почиства заваръчните шевове на заварените възли, при необходимост изправя;
• Подготвя детайли за заваряване (отнема осенъци).

Изисквания:
• Работи със стандартни инструменти и машини, приспособления и контролно-измервателни уреди.
• Адаптивност, прецизност, точност и отговорност към работния процес и по спазване на срокове.
• Средно образование.
• С предимство са кандидатите с опит, но ще бъдат разгледани автобиографиите и на лицата без опит.
• Може и пенсионер.

Фирмата предлага:
• Добра стартова заплата с фиксирани дати на превод на работната заплата и реални осигуровки според българското законодателство
• Трудов договор
• Дългосрочно сътрудничество.

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете своето CV до 15.10.2020г. Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.
Предоставените лични данни се считат за лична информация, попадат под защитата на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.
Всички кандидати ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.09.2020

Организация:

ПКС ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Повече информация за ПКС ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД може да получите ТУК