Инженер в отдел ПТО

Производствена компания,работеща в областта на средства за безопасност по пътищата, търси да назначи за отдел ПТО опитен ИНЖЕНЕР.
Фирмата предлага отлични условия за работа и професионална реализация.

Задължения:
- Изготвя количествени сметки за обектите
- Изготвя чертежи и технически инструкции
- Изготвя справки и отчети ,необходими на Ръководството на фирмата
- Изготвяне на количествени сметки, количествено-стойностни сметки, анализни цени
- Изготвяне на прогнозна себестойност за нови обекти и изделия.
- Изготвяне на чертежи и техническа документация по проекти и изделия.

Изисквания:
- Образование – висше техническо,предимство спец.Пътно строителство
- Отлична компютърна грамотност
- Владеене на специализирани програми за работа в областта
- Отлични умения за работа с AutoCad
- Отлично познаване на нормативните изисквания в областта
- Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация.
- Умение за работа в екип

Ако позицията предствлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения,моля изпратете автобиография

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1800 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

16.09.2020

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК