Крояч на платове

Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, сътрудничим си с местни и международни компании в търсенето на топ професионалисти и съдействаме на търсещите работа да намерят подходящо работно място.

За наш клиент, модна агенция с онлайн магазин за дрехи и модни артикули, търсим да назначим крояч на платове на пълен работен ден с постоянна заетост.

Работното място се намира в центъра на град София, в близост до НДК.

Изисквания към кандидатите:

- Задължителен професионален опит
- Сръчност, прецизност и качество на изпълнение
- Умения за работа на други шевни машини ще се считат за предимство.
- Добро физическо и психическо здраве, оперативност, изпълнителност
- Прецизност при извършване на операциите
- Умение за работа в екип

Основни задължения на позицията са:

- Работа с дискова ножица
- Работа с Гатер ножица
- Работа с банцинг
- Спазване на стандартите за качество
- Коректно изпълняване на зададените поръчки

Какво предлага нашият клиент:

- 8 часов работен ден, 40 часова работна седмица
- Пълен пакет осигуровки върху реалната заплата
- Постоянен трудов договор
- Коректни трудови взаимоотношения
- Отлични условия на труд – приятна атмосфера, осветление, отопление, регламентирани почивки по време на работния ден, вътрешен двор.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография и оставете телефон за връзка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.20177

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

16.09.2020

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК