Служители/ки - Опаковане на малки продукти (Осигурен транспорт)- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Във връзка с разрастването на международна производствена компания, търсим да назначим:

Служители/ки за опаковане на малки козметични продукти

Основни задължения:

• Зареждане на машините с нужните консумативи;
• Следене за правилната работа на машините и алармиране на техническия екип при неизправност;
• Проверка на изходящитите продукти за дефекти и несъответствия с производствените предписания;
• Етикетиране и опаковане на готовите изделия според зададените изисквяния за качество на продукцията;
• Попълване на работни карти с изписаната продукция;
• Спазване на безопасните условия на труд.

Ние предлагаме:

• Трудов договор - пълно осигуряване;
• Допълнителни възнаграждения под формата на бонуси;
• Осигурен транспорт до работното място;
• Лека работа без физическо натоварване;
• Много добри условия на труд;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения.

Изисквания към кандидата:

• Желание за работа в производствена среда (опит в произдвоство ще се счита за предимство)
• Средно образование;
• Внимание към детайла и добра екипна работа;
• Отговорност и дисциплинираност;
• Готовност за работа на сменен режим.

• Работата е подходяща за кандидати от следните райони (Младост, Дружба, Лозен, Горубляне, Герман, Казичене, Бусманци, Равно Поле, Мусачево, Яна, Долни Богров, Горни Богров, Елин Пелин, Нови хан)

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.09.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК