Технолог-химични процеси

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Във връзка с разшираване на дейността на нашия доверен клиент „Фикосота“ ООД, специализиран в производството на качествени бързооборотни стоки, търсим да назначим

Технолог – химични процеси

Отговорности към позицията:

· Контролира спазването на технологията на производството и работата на оборудването, инструментите, екипировката и приспособленията.
· Участва при анализиране на качеството на продукцията.
· Участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново оборудване, нови инструменти и екипировка.
· Контролира качеството на настройване, пренастройване и ремонта на оборудването и спазването на технологичната дисциплина.
· Организира осигуряването на материали, заготовки и детайли.
· Разработва предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производството.
· Участва при обучението и повишаване квалификацията на работниците и служителите при усвояване на нови техника и технология.
· Анализира разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация.
· Контролира съхранението, правилното и безопасно използване на всички суровини въз основа на MSDS и Технически спецификации.
· Отговаря за спазване на регламентираните технологични изисквания при производствените процеси.

Изисквания към кандидата:

· Висше образование – профил Химия;
· Опит по специалността - минимум 3 години;
· Компютърна грамотност и технически умения - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
· Чужди езици - английски език – ниво В1;
· Умения - комбинативност, отговорност, внимание към детайла, прецизност;
· Компетенции - професионализъм, продуктивност, желание за развитие и растеж;

Компанията предлага:

· Работа в бързоразвиваща се компания;
· Вътрешнофирмено обучение;
· Трудов договор при спазване на всички изисквания на трудовото и осигурително законодателство;
· Допълнителни социални придобивки – допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, безплатен транспорт;

Ако отговаряте на всички изисквания и сте заинтересовани в нашето предложение, не се колебайте да кандидатствате още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Химия

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

24.09.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК