Техник - производствено оборудване

За наш доверен клиент – търсим да назначим Техници на индустриални полу- и напълно автоматизирани машини.

Основни задължения:

• Ремонтира машините и оборудването, когато е налице проблем
• Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност
• Извършва профилактика, за да се уверява, че машината е в изправност
• Настройва и калибрира машини и оборудване според оптималните изисквания
• Инсталира нови машини при откриване на нови производствени линии

Изисквания:

• Възможност за работа на смени
• Техническо образование (минимум средно)
• Предишен опит в поддръжката на автоматизирано и/или полуавтоматизирано оборудване ще се счита за предимство

Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение и стимулиращи месечни бонуси
• Социални придобивки - допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна и отстъпка за спортна карта
• Възможност за развитие чрез постоянно придобиване на нови умения.
• Транспорт от и до работа за определени локации
• Програма за спонсорирането на висше образование
• Отлични условия на труд в производство, отговарящо на съвременните стандарти
• Изключително ценен опит в модерно производство в една от бързоразвиващите се индустрии - автомобилната и поддръжка на машини, произведени от наши инженери и техници

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

06.10.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК