Специалист по контрола и качеството на храните

Във връзка с подобряване качеството на работа търсим специалист по контрола и качеството на храните и безопасни условия в хранително производство.
Изисквания към кандидатите:
• Образование по специалността е предимство.
• Задължителен опит по специалността.
• Задълбочени знания и опит в областта на системите по безопастност на храните /HACCP/.
• Много добри организационни и комуникационни умения.
• Готовност за интензивна работа в екип.
• Отговорност, организираност, коректност и експедитивност.
• Висока мотивация, способност за работа в динамична среда, поемане на натоварване и лична ангажираност;

Основни отговорности:
• Провеждане на одити по качество и безопасност в хранително предприятие.
• Анализ и контрол на параметрите на производството;
• Входящ контрол на суровини и материали;
• Микробиология;
• Работа с НАССР, ISO и други системи по качество.
• Контрол на производствения процес.
• Водене на документация. по деловодната система

Компанията предлага:
• Сключване на трудов договор.
• Динамична работна среда в екип от професионалисти.
• Фирмено обучение и възможности за професионално развитие.
• Допълнителни социални придобивки.

Компанията предлага добри и съвременни условия на труд и възнаграждение, коректно отношение и възможност да се работи в развиваща се компания. Предлага отлична възможност за добра реализация на придобитите знания и опит и поддържане на придобитите квалификации по стандартите. Създават се условия за развитие на професионалните умения и квалификации.
Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

16.10.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК