Водач селскостопанска техника - тракторист

„ЛАПАТАРЕВ” ЕООД утвърдена фирма занимаваща се с производство на зеленчуци за пресния пазар, търси да назначи :

лоялен и отговорен служител на длъжност:
ВОДАЧ СЕЛСКОСТОПАНСКИ МАШИНИ - ТРАКТОРИСТ.

Основни задължения и отговорности:

* Управлява, обслужва и поддържа съвременна селскостопанска техника – комбайни, трактори, пръскачки и др.
* Извършва всички видове селскостопански операции - оран, торене, пръскане, култивиране, жътва и др.
* Правилна експлоатация, ремонт и поддръжка на селскостопански машини и оборудване.
* Да извършва монтажа и демонтажа на различното оборудване.
* Прецизност и отговорност към зададените задачи.

Изисквания за заемане на длъжността:

* Правоспособност за управление на селскостопанска техника с прикачени инвентари
* Основни познания и технически опит в зеленчукопроизводството
* Средно образование
* Професионален опит на подобна позиция - ще се счита за предимство

Ние предлагаме:
* Работа в перспективна компания
* Трудов договор
* Много добро възнаграждение

Очакваме заинтересовани, сериозни и отговорни личности.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

04.11.2020

Организация:

"Лапатарев" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Лапатарев" ЕООД може да получите ТУК