Организатор Производство

Описание

1. Отговорности и задължения:

- Организира и осъществява управлението на производствената дейност от неговия ресор;
- Следи и организира дейността по оперативно управление на производството и осигуряване на синхрон в дейността на отделните звена;
- Контролира обезпечеността на производството с материални ресурси и персонал;
- Участва при приемането и внедряването на разработки за въвеждане на нови дейности, усъвършенстване на производството и подобряване качеството на работа.

2. Изисквания:

- Висше техническо образование в областта на машиностроенето;
- Опит на подобна позиция - счита се като предимство.

3. Компанията предлага:
- Активно и редовно заплащане според личните резултати;
- Безплатен транспорт до работното място.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство
Машиностроене
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

05.11.2020

Организация:

Стийл Пал АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Стийл Пал АД може да получите ТУК