Оператор на Абкант преса с ЦПУ

АК Магнит АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), която е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Клиенти са ни глобални индустриални лидери като Bombardier, ABB, Alston, Siemens, Mitsubishi и др. Нашият ангажимент за тотално качество превръща нашите клиенти в дългосрочни партньори.

Ние сме водещ производител на широка гама индуктивни компоненти, релета и др. продукти за електротехническата индустрия. Нашите изделия намират приложение в някои от най-големите индустрии като електроника, самолетостроене, във високоскоростните влакове, атомни електроцентрали и др.

Във връзка с разрастване на дейността, търсим да назначим мотивиран и отговорен специалист за длъжността: Оператор на Абкант преса с ЦПУ

Основни отговорности:
-Производство и обработка на детайли от листов материал с помощта на CNC абкант машина
-Контролира качеството на произведените детайли
-Контролира правилната експлоатация на машината
-Работа с техническа документация и контролно-измервателни инструменти
-Извършва текуща и периодична поддръжка и обслужване на машината

Изисквания към кандидата:
-Завършено подходящо образование
-Опит в работа с листообработващи машини с ЦПУ се счита за основно предимство
-Компютърна грамотност
-Отговорна личност с умение за планиране на работата и спазване на поставените срокове
-Разчитане на конструктивна документация на детайлите
-Умение за работа в динамична среда
-Умения за работа в екип
-Комуникативни умения и позитивна нагласа за работа

Компанията предлага:
-Предизвикателна работа в бързоразвиваща се международна компания
-Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения
-Мотивиращо възнаграждение
-Ваучери за храна
-Допълнителни доброволни застраховки и социални придобивки
-Участие в професионални и мотивационни обучения
-Възможност за професионално развитие

Всички документи ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Годеч, ул. Хр. Смирненски № 21

Дата:

12.11.2020

Организация:

AQ Magnit

Детайли за организацията:

Повече информация за AQ Magnit може да получите ТУК