Шлосер

АК Магнит АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), която е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Клиенти са ни глобални индустриални лидери като Bombardier, ABB, Alston, Siemens, Mitsubishi и др. Нашият ангажимент за тотално качество превръща нашите клиенти в дългосрочни партньори.

Ние сме водещ производител на широка гама индуктивни компоненти, релета и др. продукти за електротехническата индустрия. Нашите изделия намират приложение в някои от най-големите индустрии като електроника, самолетостроене, във високоскоростните влакове, атомни електроцентрали и др.

Компанията е базирана в гр. Годеч, намиращ се на около 50 км от София.

Във връзка с развитието на нашия екип търсим да назначим

ШЛОСЕР

Отговорности:
Студена обработка на детайли и заготовки от различни видове материали на специализирани машини, съгласно изискванията на конструктивната и технологична документация – огъване, рязане, изпилване, нарязване на резба, пробиване на отвори и други.
Оразмеряване и изработване на детайли с различна сложност и конфигурация, разчертаване и центроване на отвори, нарязване на резби, изпилване на профили и др.
Демонтира инструменти за ремонт и заточване, почиства и смазва инструменти, монтира и изпитва режещи инструменти
Следи за качеството и изправността на използваните материали, детайли, инструменти и приспособления

Изисквания:
Опит на подобна позиция
Работа с техническа документация
Изпълнителност и отговорност
Средно образование
Умения за работа в екип
Отговорност и мотивация за постигане на резултати
Предишен опит в производство и технически познания ще се считат за предимство

Нашето предложение:
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения
Отлични условия на работа в международна компания
Мотивиращо възнаграждение и социални придобивки
Ваучери за храна
Допълнителна здравна застраховка
Професионални обучения
Организиран транспорт до работното място

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Годеч

Адрес:

гр. Годеч, ул. Хр. Смирненски № 21

Дата:

12.11.2020

Организация:

AQ Magnit

Детайли за организацията:

Повече информация за AQ Magnit може да получите ТУК