Оператор металорежещи машини

ФОКС ЛАЗЕР ЕООД е модерно оборудвано предприятие за листообработка с утвърден статут на българския пазар. Благодарение на разнообразните ни български и международни клиенти и натрупания опит постигнахме завършени производствени цикли, свързани с листообработката на метали и неметали.
В бранша сме известни с коректното си партньорство към клиенти и контрагенти.
В производството разчитаме на нови, последно поколение машини за обработка на листов материал и сплотен екип от дългогодишни служители. За подпомагане на процеса търсим кадри - хора с желание за работа, които да се присъединят към екипа на компанията на позицията:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Изпълнява зададените за рязане производствени задания;
Приема и обработва техническа документация за разкрой;
Стриктно спазва разписаните инструкции за работа и указанията в ръководството за експлоатация и поддръжка на машината;
Извършва задължителните прегледи и обслужване на машината и поддържа машината винаги чиста;
Подрежда и разпределя по оптимален начин програмите за рязане, спрямо вида и дебелината на материалите. Избира оптимален режим на работа в зависимост от сложността на обработвания детайл и вида на материала;
Следи контролерите на машината и коригира параметрите, когато е необходимо;
Следи за наличностите на консумативите;
Води редовно дневник на машината, с описание на поръчките и информация за грешки или престои;
Извършва непрекъснат текущ контрол за качеството на произвежданата продукция, информира незабавно прекия си ръководител, за установени отклонения в качеството;
Подрежда детайлите по зададената схема и инструкция;
След завършване на всички операции, които са му възложени по обработка на детайла, задължително извършва обстоен визуален контрол на изделието;
Предава изделието към следващото звено за обработка, само след като е направил задължителен визуален контрол;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Техническа насоченост

Специални умения:
Завършено образование: минимум - средно-специално; Квалификационни изисквания - минимум 1 година стаж като оператор машина със CNC управление; Умения за разчитане на техническа документация и работа с CAD/CAM системи; Лични качества – добро физическо и психическо здраве, оперативност, изпълнителност;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

08.09.2021

Организация:

Фокс Лазер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фокс Лазер ЕООД може да получите ТУК