Контрольор по качеството

Поради разширяване на дейността си производствена фирма в областта на металообработването търси да назначи:

КОНТРОЛЬОР/ КА КАЧЕСТВО В ПРОИЗВОДСТВО
Основни отговорности:
- Организира и координира цялостния процес по осигуряване качеството на продукцията от приемането на материали до излизането на готова продукция;
- Осъществява входящ контрол на закупените материали и води съответната документация
- Осъществява качествен контрол на произведената продукция;
- Участва в разглеждането на рекламации и изучаване причините за брака
- Следи за пълната окомплектованост на документацията, придружаваща изделията;
- Създава документация по проследяване на процесите по окачествяване, гарантираща необходимия качествен контрол в различните етапи на производство;
- Контролира състоянието на контролно-измервателните уреди във фирмата
- Да спазва изискванията по ЗЗБУТ
- Да има познания по Системата за управление на качеството /СУК/ 2008/2015 г. и принадлежащите и документи

Изисквания
- Образование - Висше или средно техническо
- Компютърна грамотност;
- Да работи с измервателна техника и инструменти -шублер,микрометър ,калибри и др.
- Динамична и организирана личност;
- Инициативност, способност за вземане на самостоятелни решения;
- Отлични комуникативни умения;
- Отговорност към поставените задачи;
- Постоянство;
- Опит на подобна позиция – (ще се счита за предимство);
- Познания по Системата за управление на качеството /СУК/ и принадлежащите и документи

Фирмата предлага:
- Постоянен трудов договор;
- Възможност за придобиване на ценен професионален опит чрез практика и обучение
- Възнаграждение съгласно опита и квалификацията
- Възможност за професионално развитие и израстване
- Работа в млад и динамичен екип;

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1100 лева на месец

Категория:

Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

19.11.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК