Електротехник

“Тимбарк България” ЕООД е част от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др.

Във връзка с разширяване на дейността по бутилирането на минерална натурална вода Велинград, компанията търси мотивирани кандидати за фабриката си в гр. Велинград за позицията:

Отговорности:
- Своевременни интервенции в електрически системи за доброто функциониране на оборудването / инсталациите;
- Периодични (месечни) проверки на инсталациите / съоръженията;
- Постоянна поддръжка на инсталациите / съоръженията от производствената част;
- Въвеждане в експлоатация на нови инсталации / оборудване.

Изисквания:
- Завършено техническо образование;
- Способност за вземане на решения по компетентността в точния момент;
- Опит на подобна позиция.

Ние ви предлагаме:
- Периодични обучения;
- Приятна и моотивираща работна обстановка;
- Работа с модерно оборудване и съоръжения;

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата автобиография на български/английски език.
Oдобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пазарджик, Гр. Велинград

Адрес:

България, с. Казачево, обл. Ловеч

Дата:

08.01.2021

Организация:

Тимбарк България ЕООД

Повече информация за Тимбарк България ЕООД може да получите ТУК