Шофьор категория "С"

Фокс лазер ЕООД е модерно оборудвано предприятие за листообработка с утвърден статут на българския пазар. Благодарение на разнообразните ни български и международни клиенти и натрупания опит постигнахме завършени производствени цикли, свързани с листообработката на метали и неметали.
В бранша сме известни с коректното си партньорство към клиенти и контрагенти.
Във връзка с разширяване на екипа в направление "Транспорт и Логистика", търсим опитен професионалист, който да се присъедини към компанията на позицията:

ШОФЬОР КАТЕГОРИЯ "C"

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
* Осъществява превози на стоки и товари по предварително зададените маршрути в София и страната с камион 7.5 тона;
* Извършва всички дейности, свързани с приемане и предаване на стоките и попълване на придружаващите товара документи;
* Участва в товаро-разтоварната дейност и се грижи за правилното разпределение и укрепване на товара в превозното средство;
* Подготвя и извършва преглед на повереното му МПС преди излизане на път- проверява всички системи и параметри;
* Носи отговорност за недопускане на загуби, липси или повреди на товарите, които превозва;
* Спазва всички правила за безопасно шофиране и движение, съгласно Правилника за прилагане на Закона за движение по пътищата на Република България;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
* Отлично заплащане, обвързано с професионалния опит и постигнатите резултати;
* Работа в млад и мотивиран екип;
* Фирмено обучение;
* Работа в динамична среда;
* Работа в утвърдена производствена компания;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ПОЗИЦИЯТА: * Завършено средно образование; * Свидетелство за управление на МПС, категория С; * Дигитална карта; * Валидно Свидетелство за психологическа пригодност; * Професионална компетентност за шофьори на товарни автомобили; * Минимум 3 години опит за превоз на стоки или товари; * Позитивно и отговорно отношение към работата;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.01.2021

Организация:

Фокс Лазер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фокс Лазер ЕООД може да получите ТУК