Инженер-технолог сферична оптика (с и БЕЗ опит)- Пловдив

Изи Консулт е една от най-големите български консултантски компании, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

Във връзка с разрастване дейността на наш клиент - производствена компания , търсим квалифицирани и мотивирани кандидати за позицията:

Инженер-технолог сферична оптика

Отговорности:

Проектиране на оптични компоненти;
Работа с измервателни уреди;
Работа с конструктивни чертежи и друга техническа документация;
Изготвяне на техническа документация;

Изисквания:

Висше техническо образование образование.
Работа със Solid works или Autocad.
Владеене на английски език е предимство.

Компанията предлага:

Професионално обучение;
Отлична работна атмосфера;
Коректни трудово-правни отношения;
Възможност за кариерно израстване.
Месторабота индустриална зона , Пловдив.

Всички кандидатури ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, можете да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 392/ 02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

07.12.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК