Машинен оператор Преса /редовна смяна/- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, уникален производител на медални монетни емисии, търсим да назначим:

Машинен оператор Преса /редовна смяна/

Отговорности:

• Организира и контролира работата на поверените му машините;
• Следи за изправността на машината, организира и контролира планови и извънредни ремонтни дейности;
• Координира дейността на външни фирми относно обслужването на машините и съоръженията;

Основни изисквания:

• Завършено техническо образование;
• Опит на сходна позиция в производствена среда;
• Добра компютърна грамотност – MS Office;
• Умения за работа в екип;
• Умение за спазване на срокове;

Компанията предлага:

• Отговорна позиция в екип от професионалисти;
• Конкурентно заплащане съобразено с опита и личната мотивация;
• Осигурен обяд на работното място;
• Трудов договор и коректни условия;
• Работа в динамична и интересна среда;
• Възможност за кариерно развитие;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

31.03.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК