Готвач на топла точка в магазин

Верига супермаркети Промаркет продължава изграждането на Топли точки в своите обекти. Във връзка с това стартираме конкурс за амбициозни и отговорни професионалисти за позицията:

ГОТВАЧ ТОПЛА ТОЧКА
За да станете част от нашия екип, Вие трябва:

-Да притежавате завършено средно образование и професионален курс за Готвач (препоръчително);
-Да имате опит в готвенето на големи количества храни;
-Да сте гъвкави по отношение на работния график и работата на смени;

Вашите отговорности и задължения:

- Приготвяте дневната храна за Топлата точка – тип столово хранене, българска и европейска кухня;
- Придържате се към установения рецептурник, но активно давате предложения и приготвяте ястия по собствени рецепти;
- Организирате работния процес и персонала на Топлата точка, като следите за стриктното спазване вътрешните правила на Топлата точка;
- Отговаряте за високото качеството на предлаганата продукция;
- Участвате в почистването на оборудването и работното място;
- При необходимост подпомагате дейността на продавач-консултантите на Топлата точка.

Ние предлагаме:
- Коректност в трудовите отношения;
- Навременност на заплащането;
- Обучение и възможност за кариерно развитие във фирмата;
- Работно време до 16ч или до 20 ч, в зависимост от смените;
- Заплата 1700 - 2000лв. бруто и бонуси върху процент от оборота.

Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2500 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

СОФИЯ, София 1778, СОФИЯ

Дата:

03.02.2021

Организация:

ПРОМАРКЕТ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПРОМАРКЕТ ООД може да получите ТУК