Началник смяна

За наш клиент, утвърдена производствена компания, търсим да назначим: Началник смяна

Основни отговорности:

- Планира и управлява производствения процес по време на смяната;
- Контролира изпълнението на задачите по време на смяната – да бъдат изпълнени в срок и качествено;
- Извършва постоянен контрол и анализ на производствените резултати по време на смяната;
- Анализ и избор на решения за постигане на производствените цели;
- Предлагане на решения за подобрение и оптимизиране на производствените процеси по време на смяната;
- Организира и контролира разпределението на служителите по време на смяната;
- Делегира задачи.

Изисквания:

- Опит на подобна позиция в производство на пластмаса ще бъде голямо предимство;
- Завършено средно специално или висше образование;
- Много добри комуникативни способности;
- Умения за управление на екипи;
- Организираност, отговорност, самостоятелност;
- Възможност за работа на две смени (12-часови).

Компанията предлага:

- Работа в добре организиран колектив;
- Добро възнаграждение;
- Осигурен транспорт до работа;
- Възможност за дългосрочна работа

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

09.02.2021

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК