Оператор/Настройчик - CММ машини- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за един от нашите клиенти, който е водеща международна производствена компания в сферата на автомобилната индустрия, търсим -

Оператор/Настройчик - CММ машини

Отговорности:
• Подготвяне на специфични изделия за лабораторни тестове в производството на компанията,
• Измерване и създаване на различни инструменти за CMM машини, които да бъдат използвани в бъдещи тестове и разработки,
• Разчитане на чертежи във формат – 2D и 3D и употребата им в различни производствени и тестови процеси,
• Създаване на чертежи (в CAD-система).

Компанията предлага:
• Отлично стартово възнаграждение според пазарните нива + бонусна система базирана на индивидуалните резултати;
• Стандартно работно време - Понеделник / Петък;
• Допълнителен социален пакет;
• Възможност за работа в утвърдена компания;
• Възможност за професионално развитие и преминаване на обучения.

Изисквания:
• Висше техническо образование
• Опит при работа с машини с програмно управление, разчитане и създаване на чертежи за техните инструменти и изделия ;
• Ще се счита за предимство опит със специфичен софтуер за обработка и работа с машините - HEXAGON PC-DMISin ;
• Добро ниво на Английски език – B1;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

26.02.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК