Сътрудник Производство /връзки с клиенти/ с турски език- Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в производството на млечни продукти, търсим да назначим:

Сътрудник Производство /връзки с клиенти/ с турски език

Отговорности:
Отговаря за комуникацията с международните клиенти;
Изгражда и поддържа професионалните взаимоотношения с тях и ги консултира за характеристиките на предлаганите продукти;
Приема заявки по телефон, факс или email;
Коректно въвежда заявките във фирмения софтуер;
Изготвя оферти, проформи и други документи, свързани с дейността.

Компанията предлага:
Дългосрочна работа в екип от професионалисти;
Работа в динамична производствена среда;
Много добро възнаграждение;
Осигурен транспорт до базата;
Възможност за кариерно развитие

Изисквания:
Опит на подобна позиция е предимство;
Задължително владеене на турски език;
Много добри комуникативни способности и умение за работа с клиенти;
Компютърна грамотност;
Желание за професионално развитие и постоянна работа в дългосрочен план.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Турски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.02.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК