Ръководител на техническа работилница

За наш клиент - световен лидер в производството и дистрибуцията на индустриални газове, работеща в над 80 държави в света, търсим човек за следната позиция

Отговорности:

• Обслужвате и осигурявате нормален режим на работа на технологичното оборудване в техническата работилница за производство на газове на компанията в гр. Пирдоп;
• Отговаря за изправността на оборудването на техническата работилница;
• Изготвя план за поддържане на оборудване в техническата работилница за индустриални газове и следва плана на дневна, месечна и годишна база
• Спазвате правилата за безопасност.

Изисквания:

• Опит в производствено предприятие - поне 3 г;
• Средно или висше техническо образование (силно предимство е автоматизация на производството);
• Работа със системи за управление на качеството;
• Владеенето на английски език се счита за предимство;
• Организираност, желание за работа в екип, отговорност;
• Компютърна грамотност;

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля, изпратете автобиографията си чрез бутона по-долу. Не се колебайте да се присъедините към екип от професионалисти, в който ценят обратната връзка, предоставяме възможности за обучение и развитие и оценяваме положените усилия!

Документите Ви ще бъдат разгледани в съответствие с добрите практики по ЗЗЛД. Ще поканим на интервю одобрените по документи кандидати!

A-point Partners притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2493 от 29.03.2018г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Специални умения:
Изисквания: • Опит в производствено предприятие - поне 3 г; • Средно или висше техническо образование (силно предимство е автоматизация на производството); • Работа със системи за управление на качеството; • Владеенето на английски език се счита за предимство; • Организираност, желание за работа в екип, отговорност; • Компютърна грамотност;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Пирдоп

Дата:

17.03.2021

Организация:

Апойнт Партнърс ООД

Повече информация за Апойнт Партнърс ООД може да получите ТУК