Инженер-дизайнер

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата. Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Направете следващата крачка в инженерната си кариера, като кандидатствате за позицията Инженер-дизайнер на охладителни системи за компания лидер в сектора!
Вашите задължения ще бъдат:
Разработка на охладителни технологични системи, които да отговарят на клиентски изисквания, вътрешни и международни стандарти;
Участие в разработване на технически решения на проекти;
Проследяване на разходите, качеството, сроковете и функционалните характеристики на продуктите;
Интегриране на хладилните компоненти в продуктови проекти;
Обработка на рекламации получени от клиенти.

Изисквания:
Висше техническо образование в областта на машиностроенето, технологиите или хладилна техника;
Минимално ниво B2 на владеене на английски или немски език писмено и говоримо;
Компютърна грамотност;
Работа с техническа документация.
Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

16.04.2021

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК