МЕХАНИК - ШЛОСЕР

ИТД ЕООД Съединение е водещо българско предприятие с утвърдена репутация, произвеждащо висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка.
Във връзка с разширяване на техническия отдел фирмата търси да назначи опитен професионалист за следната позиция :

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
∙ Осъществява качествени и навременни ремонти.
∙ Осъществява системен оглед на инсталираната апартура.
∙ Осигурява безопасна, безаварийна и надеждна работа на оборудването, машините и съоръженията в компанията.
∙ Отговаря за техническото състояние и експлоатацията на производственото оборудване и спомагателните съоръжения.
∙ Попълва всички необходими документи, свързани с изпълняваните от него задължения.
∙ Участва в преместването, инсталирането, захранването и пуск на машини и съоръжения.
∙ Участва в извършването на ППР и основни ремонти на машини и съоръжения.
∙ Участва в изграждане на нови трасета за вода, въздух в предприятието.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
∙ Средно специално;
∙ Опит на същата или сходна позиция се счита за предимство;
∙ Умения за работа в екип;
∙ Познания по хидравлика или компресори се счита за предимство;
∙ Инициативност, отговорност, гъвкавост;
∙ Способност за постигане на резултати в изключително интензивна работна среда.
-редовна смяна

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Съединение

Дата:

19.04.2021

Организация:

ИТД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИТД ЕООД може да получите ТУК