МЕБЕЛЕН БОЯДЖИЯ

Описание

Фирма Вестил търси да назначи мебелен бояджия с опит.

Основни задължения: Боядисване, грундиране, лакиране на мебели от МДФ, фурнир и масив.
Изисквания: Професионален опит, отговорност и прецизност при изпълнение на работата.

Фирма Вестил е специализирана в проектирането и производството на мебели от най-висок клас, като предлага обзавеждане за къщи, апартаменти, хотели, ресторанти, магазини, офиси и др.

Ако проявявате интерес към обявата, моля, свържете се с нас на телефон 0888 466 465.
За информация: www.vestyle.eu

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Производство
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. "Атанас Узунов" 38

Дата:

22.04.2021

Организация:

Вестил - Веселин Петков ЕООД

Повече информация за Вестил - Веселин Петков ЕООД може да получите ТУК