РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО

През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси! Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията :

РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО за цех „ЛАКОВ“

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Работа на производствени машини за пълнене на бои, лакове и мазилки;
Извършва всички дейности по пълнене, опаковане, етикетиране и фолиране на продукцията;
Следи за техническото състояние на пълначните машини;
Изпълнява определените норми за пълнене на готова продукция ;
Спазва технологичния режим на работа, инструкциите и стандартите за качество.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Основно/ Средно / Средно специално образование;
Опит в производствено предприятие е предимство;
Умения за работа в екип;
Бързина, сръчност и внимание към детайла;
Дисциплинираност;
Готовност за работа на смени.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Реален трудов договор и социални осигуровки върху брутната заплата;
Изплащане на заработеното възнаграждение на 1во число от месеца;
Осигуряване за 2-ра категория труд;
Заплащане на положения извънреден труд;
Заплащане на положения нощен труд с увеличена ставка;
Бонусна система в сила от първия месец;
Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец;
Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
Допълнителна медицинска застраховка ;
Безплатен служебен транспорт за втора и нощна смяна;
Работно облекло и предпазни обувки;
Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.
Карти за спорт за сметка на работодателя;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
Актуална автобиография;

За повече информация :
0887 166 440 - Габриела Бонева , Младши специалист ЧР
0882 650 480 - Десислава Ковачева , Специалист ЧР

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

22.04.2021

Организация:

Оргахим

Детайли за организацията:

Повече информация за Оргахим може да получите ТУК