Сладкар

Ние сме малка пекарна в центъра на София и вярваме, че вкусната храна се приготвя с желание и щипка Любов. Предвид нарастващия интерес към нашите продукти, търсим сладкар, който обича да твори и иска да стане част от нашето малко семейство.
Опита е препоръчителен, но не и задължителен. Ако обичате да творите сладкиши вкъщи и искате да превърнете хобито си в работа, моля свържете се с нас!

Задължения и отговорности:
- Изпичане на кексове,бисквити, соленки, мъфини, еклери.
- Участие в производството на тестени изделия и подготвяне на заготовки.
- Отговаря за качеството на произведените изделия.
- Участва в почистването на оборудването - Спазване на стандартите на фирмата и нормативните изисквания по отношение на безопасност и здраве на работната среда, спазване на HACCP системата и добрите производствени и хигиенни практики.

Фирмата предлага:
- Постоянно работно място с трудов договор.
- Платен годишен отпуск.
- 8 часов работен ден, на смени в диапазона 06:00ч - 20:00ч.
- Работа в сплотен екип, с индивидуално отношение, който оказва съдействие и подкрепа.
- Опитът е предимство, но не е задължителен. Ние може да ви обучим стига да имате желание за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1600 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.04.2021

Организация:

Фурнъ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фурнъ ЕООД може да получите ТУК