БОЯДЖИЯ

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, във връзка с разширяване на производствените дейности, търси да назначи млади, динамични и мотивирани работници в цех Бояджиен.

Изисквания:
· Образование – Средно специално (техническо);
· Опит на длъжността се счита за предимство;
· Голяма мотивация за самоусъвършенстване.

Основни задължения:
· Бояджията трябва да познава технологията на полагане, както и начините на обработка на боядисваните повърхности;
· Извършва подготовка на разтвори за боядисване;
· Подготвя повърхностите или конструктивните елементи за полагане на бои и лакове;

Фирмата предлага:
· Добри условия на работа в млад и динамичен екип;
· Възможност за професионално развитие;
· Осигурени безплатни транспорт и храна;
· Безплатно медицинско обслужване на място във фирмата

· Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 200лв. до 2 000лв., в зависимост от опита и квалификацията на кандидата.

• Работа на смени - първа и втора смяна на динамичен график с 4-ри
последователни работни дни и 2 почивни дни.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си или подайте молба за кандидатстване на място във фирмата.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 2000 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

24.06.2022

Организация:

Кяшиф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кяшиф ЕООД може да получите ТУК