Служител, отдел СНАБДЯВАНЕ

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, търси да назначи сътрудник в отдел Снабдяване.

Изисквания:
• Голяма мотивация за самоусъвършенстване;
• Много добри компютърни познания - Microsoft Office;
• Английски език - много добро ниво на разбиране;
• Висше образование – техническа или икономическа специалност;
• Опит в работа с ЕРП система е голяма предимство;
• Опит в производствено предприятие е предимство.

Основни задължения:
• Работа с модул Снабдяване на фирмената ERP система - Microsoft Dynamics 365 for
Operations;
• Изготвя и проследява поръчки за доставка на части и консумативи за производството;
• Търси и подбира подходящи доставчици за производството;
• Работа с Microsoft Office 365 - кореспонденция с контрагенти на английски език с Microsoft
Outlook.

Фирмата предлага:
• Добри условия на работа в млад и динамичен екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурени безплатни транспорт и храна;
• Безплатно медицинско обслужване на място във фирмата
• Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 300 лв. бруто, увеличава се след
изпитателния срок.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си или подайте молба за кандидатстване на място във фирмата.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1300 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

24.06.2022

Организация:

Кяшиф ЕООД